AHISKA TÜRKLERİNE KARŞI YAPILAN SÜRGÜN VE ZULMÜ LANETLİYORUM

KIYMETLİ DOSTLARIM

BUGÜN AHISKA TÜRKLERİNE KARŞI UYGULANAN KORKUNÇ SÜRGÜNÜN 74. YIL DÖNÜMÜ. TARİHTE KEŞKE YAŞANMASAYDI DİYECEĞİMİZ GÜNLERİN EN ÖNEMLİLERİNDEN BİR TANESİ DE BUGÜNDÜR. GERÇİ ATALARIMIZIN ÇEKTİĞİ BU BÜYÜK EZİYETLER BİZ TORUNLARINA DAHA BÜYÜK MÜCADELE AZMİ VE ÇOK DAHA BÜYÜK İNTİKAM DUYGUSU OLARAK MİRAS KALMIŞTIR.

AHISKA TÜRKLERİ TÜRK BOYLARININ İÇERİSİNDE EN ÇİLEKEŞ OLANLARDAN BİR TANESİDİR. KADER DAİRESİNDE BU ŞANLI TÜRK BOYUNA MALESEF Kİ ÇOK BÜYÜK ACILAR VE ÇİLELER DÜŞMÜŞTÜR. ANCAK YUKARIDAKİ SATIRLARDA DA SÖYLEDİĞİM ÜZERE BU ÇİLELER AHISKA TÜRKLERİNİNİN DİRENCİNİ ADETA BİR ÇELİĞE DÖNÜŞTÜRMÜŞTÜR.

DÜŞMANLARDAN İNTİKAM ALMANIN EN BÜYÜK VE EN ÖZEL YOLUNUN ONLARIN HAYALİNDE DAHİ GÖREMEYECEĞİ BÜYÜKLÜKTE BAŞARILAR ELDE ETMEKTEN GEÇTİĞİNİ YAŞADIĞIMIZ HAYAT TÜM AHISKA TÜRKLERİNE ÖĞRETMİŞTİR.

AHISKA TÜRKLERİNE KARŞI BU SÜRGÜN VE SOYKIRIM HAREKETİNİ YAPAN STALİN VE O DÖNEMİN KOMİNİST PARTİ YETKİLİLERİNE AYRICA DA BUGÜN ONLARIN TAKİPÇİSİ OLAN KİŞİLERE ÇOK ACI ÇEKTİRİP ÜZÜNTÜ VERECEK OLAYLARIN YAŞAMALARININ YAKIN OLDUĞUNU BÜY ÜK BİR KEYİFLE SÖYLEMEK İSTİYORUM.

ONLAR NESLİ TÜKENMEKTE OLAN TÜRLER GİBİ YOK OLUP GİDERKEN DÜNYA COĞRAFYASININ HER YERİNE YAYILMIŞ OLAN AHISKA TÜRKLERİNİN BUGÜN YAŞAYAN EVLATLARI ÇELİKLEŞMİŞ İRADELERİYLE GÖZ KAMAŞTIRACAK BAŞARILARI HER ALANDA PEŞ PEŞE BAŞARMAKTADIRLAR.

KAZANILAN BAŞARILARIN DÜŞMANLARDAN ALINACAK EN BÜYÜK İNTİKAM OLDUĞUNU BİLEN BİZLER BU ANLAMDA TÜM DÜŞMANLARIMIZI ELDE EDECEĞİMİZ BAŞARILARLA KAHIRLARINDAN KANSER ETMEYE MUTLAKA DEVAM EDECEĞİZ.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

 

 

 

 

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.