Görmez misiniz!!! Anlamaz mısınız!!! Ya da akletmez misiniz !!!

Görmez misiniz!!! Anlamaz mısınız!!! Ya da akletmez misiniz !!!

KIYMETLİ DOSTLARIM
11 ŞUBAT PAZARTESİ GÜNÜ SÖZDE İYİ PARTİ’NİN GENEL BAŞKANI SAYIN MERAL AKŞENER, ŞAHSIMLA İLGİLİ SAYIN İÇİŞLERİ BAŞKANLIĞI’NA YAPTIĞI SUÇ DUYURUSUNU ELEŞTİREN BİR YAZI KALEME ALMIŞTIM.

TAM DA TAHMİN ETTİĞİM GİBİ BÜYÜK ÖNDERİMİZ ATATÜRK’ÜN RESİMLERİNİ, AYRICA DA BOZKURT GİBİ TÜRKLÜĞE AİT SİMGELERİ KULLANAN SÖZDE MİLLİYETÇİ ASLINDA İSE FETÖ’CÜ BAZI HESAPLAR ADETA LAĞIM BOŞALIRCASINA PAYLAŞIMLAR YAPMAYA BAŞLADILAR.

BU ŞAHISLARA SÖYLEYECEĞİM TEK ŞEY BENİM MUHATABIMIN VE SÖZLERİMİN HEDEFİNİN ONLAR DEĞİL, SÖZDE HOCALARI ‘FETÖ’ VE SÖZDE ABLALARI ‘MERAL AKŞENER’ OLACAĞINI ŞİMDİDEN SİZLERİN HUZURUNDA AÇIKÇA SÖYLEMEK İSTİYORUM (BENİM İÇİN SÖYLEDİĞİNİZ HER ÇİRKİNLİĞİN ÇOK DAHA FAZLASINI BEN DE ONLAR İÇİN SÖYLEYECEĞİM).

KIYMETLİ KARDEŞLERİM YÜCE ALLAH’IMIZ KUTSAL KİTABINDA BİZ İNANLAR İÇİN EN ÇOK ŞU KELİMELERİ KULLANIR: “GÖRMEZ MİSİNİZ, ANLAMAZ MISINIZ, AKLETMEZ MİSİNİZ?”

YÜCE MEVLA YARATTIĞI KULLARINI ÇOK İYİ TANIDIĞI İÇİN BENCE KUTSAL KİTABINDA BİZLERE SIKÇA BU KELİMELERLE SESLENMİŞTİR…

FETOŞİLERİN BAŞI fetullah gülenin BİR VİDEOSUNDA KENDİ SESİYLE SÖYLEDİĞİ; “BAŞKA DİNE İNANANLAR ÜLKENİZİ İŞGAL ETSE SİZLERİN KARISINA KIZINA İLİŞMEZLER, DİNİNİZE KARIŞMAZLAR… BU YÜZDEN ONLARA DİRENMEYİN” SÖZLERİYLE…

ŞAHSIMIN IRAK, SURİYE, LİBYA YIKILDI… SIRADA VENEZÜELLA, İRAN VE SONRASINDA TÜRKİYE’NİN İŞGAL PLANI EGEMEN GÜÇLERİN TEK İSTEĞİDİR… İMKÂNI OLANLAR MUTLAKA “RUHSATLI SİLAH ALSINLAR. ÜLKEMİZİN HER KARIŞINI SAVUNACAĞIZ” SÖZÜMÜ İÇ SAVAŞ ÇIKARMAK İSTEDİĞİMİ İDDİA EDEREK, İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNAN SAYIN MERAL AKŞENER’İN TAVRININ AYNI BENZERLİKTE OLDUĞUNU GÖRMÜYOR MUSUNUZ!!! ANLAMIYOR MUSUNUZ!!! YA DA AKLEDEMİYOR MUSUNUZ!!!

15 TEMMUZ DARBESİ ÖNCESİNDE SÖZDE İYİ PARTİ’NİN LİDERİNİN “YURTTA SULH, CİHANDA SULH” SÖZÜNÜ DEVAMLI TEKRARLAMASININ ÜLKEMİZDE YAŞAYAN İNSANLARIMIZIN BİLİNÇALTINA OLUMLU OLARAK İMGELEME YOLLAMAK AMACI TAŞIDIĞINI, 15 TEMMUZ’U YAPAN SÖZDE ASKERLERİN DE KENDİLERİNİ “YURTTA SULH CİHANDA SULH KONSEYİ” OLARAK ADLANDIRMALARININ AYNI AMACA HİZMET ETTİĞİNİ GÖRMÜYOR MUSUNUZ!!! ANLAMIYOR MUSUNUZ !!!YA DA AKLEDEMİYOR MUSUNUZ!!!

365 GÜN VE 6 SAATTEN OLUŞAN BİR SENENİN SADECE BİR GÜNÜNE YANİ 15 TEMMUZ’A ATIF YAPARAK, “15 TEMMUZ’DA HER ŞEY DEĞİŞECEK, BEN BAŞBAKAN OLACAĞIM” SÖZÜNÜ DEVAMLI SÖYLENMESİNİN ÜLKEMİZ İNSANININ BİLİNÇ ALTINA DARBE İÇİN OLUMLU İMGELEME YAPMAK AMACIYLA KULLANILDIĞINI GERÇEKTEN GÖRMÜYOR MUSUNUZ!!! ANLAMIYOR MUSUNUZ !!!YA DA AKLEDEMİYOR MUSUNUZ!!!

KIYMETLİ DOSTLARIM YUKARIDA ANLATTIKLARIM SİZİN İÇİN HİÇ BİR ANLAM İFADE ETMEDİYSE, SİZLERE ESKİ BİLGELERDEN SADİ ŞİRAZİ’NİN ŞU SÖZÜYLE SESLENMEK İSTERİM: `DÜŞMANLARINIZLA OTURUP KALKAN ASLA SİZİN DOSTUNUZ OLAMAZ”

PKK’NIN SİVİL UZANTISI HDP İLE BİRÇOK İLDE SESSİZCE SEÇİM İTTİFAKI YAPAN BİRÇOK FETÖ’CUNUN TUTUKLANMASINA “ONLAR MASUM” DİYEREK İNSANLARIN KAFASINI KARIŞTIRARAK, ONLARA DESTEK OLAN BİRÇOK fetö’CÜYE PARTİSİNDE GÖREV VEREN (BİR ÇOĞU TUTUKLANARAK CEZA EVİNE YOLLANDI ) SÖZDE İYİ PARTİ’NİN BAŞKANI YUKARIDAKİ SATIRLARDA DA BELİRTTİĞİM GİBİ VATANSEVERLERİN HİÇ DOSTU OLABİLİR Mİ?

İYİ PARTİ’YE OY VERMEYİ DÜŞÜNEN AYRICA DA ŞAHSIMA KARŞI SEVGİ BESLEDİĞİNİ SÖYLEYEN ARKADAŞLARA SESLENİYORUM: “ARAMIZDAKİ SEVGİ BAĞINDAN DOLAYI VAR OLAN KARDEŞLİK HAKKIMI SİZE ASLA HELAL ETMEM”

EĞER SÖZDE İYİ PARTİ’YE OY VERME DÜŞÜNCENİZDEN VAZGEÇMEZSENİZ SİZ DE HAKKINIZI BANA HELAL ETMEYİN… MAHKEMELERİN EN YÜCESİ OLAN MAHKEME-İ KÜBRA’DA KARŞI KARŞIYA GELDİĞİMİZDE SİZE BU GERÇEKLERİ YANİ “ANLAMAZ MISINIZ!!! GÖRMEZ MİSİNİZ!!! YA DA AKLETMEZ MİSİNİZ!!!” SÖZLERİNİ TEKERRÜR KERELER SÖYLEDİĞİM GERÇEĞİNİ HUZURU MAHŞERDE İKEN SİZE HATIRLATACAĞIMI BİLMENİZİ İSTERİM.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.