HERKES SEVER BİZ ÖLÜRÜZ BİZDE ÖLÜMÜNE!! ÖLÜMÜNE!!

KIYMETLİ DOSTLARIM,

DÜN YANİ 8 ŞUBAT CUMA GÜNÜ ANADOLU ADLİYESİ ÖRGÜTLÜ SUÇLAR SAVCILIĞINA GİDEREK ‘HALKI KİN VE DÜŞMANLIĞA TAHRİK ETMEKTEN ‘ İFADE VERDİM. DEVAM EDEN BİR TAHKİKAT OLDUĞUNDAN , İFADEMLE İLGİLİ BİLGİ VERMEM SUÇ KAPSAMINA GİRECEGİ İÇİN SADECE BİR KAÇ CÜMLE SÖYLEME İLE YETİNECEĞİM.
SAYIN SAVCILIK MAKAMINA KARŞI SON DERECE SAYGILI BİR ŞEKİLDE İFADE VERDİM. ANCAK İFADEMDE ATAŞEHİR AÇILIŞINDA SÖYLEDİĞİM HER SÖZÜN ARKASINDA OLDUĞUMU, ÇÜNKÜ BENİM DOĞRULARIMIN BU YÖNDE OLDUĞUNU ARZ ETTİM.
SÖZLÜ MÜLAKATIMDA SAYIN SAVCIYA BİR ARZIM OLDU. KÖTÜ İNSANLARIN ELİNDE YANİ FETÖ PKK VE DHKPC’NİN ELİNDE ZATEN TONLA SİLAH OLDUĞUNU, ANCAK İYİ İNSANLARIN ELİNDE YANİ DOKTORLARDA, MÜHENDİSLERDE, MİMARLARDA, BAKKALARDA, KASAPLARDA, MANAVLARDA YANİ TOPLUMUN ÇOĞUNLUĞUNU OLUŞTURAN İNSANLARDA SİLAH OLMADIĞINI ARZ ETTİM.
İMKANLARI OLAN VATANDAŞLARIMIZIN RUHSATLI SİLAH ALDIĞINDA PSİKOLOJİK KORKU ÜSTÜNLÜĞÜNÜN TERÖR ÖRGÜTLERİN ELİNDEN ALINACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMÜ ARZ ETTIM. FETÖ DAVALARININ ÇOĞUNDA MÜŞTEKİ OLDUĞUMU, YARGILAMALAR BOYUNCA FETÖCÜ SANIKLARIN ŞEHİT AİLELERİNİN GÖZLERİNİN İÇİNE BAKARAK; “BİZ TEKRARDAN GELİP SİZİ YARGILAYACAĞIZ” DEDİKLERİNE ŞAHİT OLDUM.
BU BENİM VE BİR ÇOK VATAN EVLADININ ORTAK DÜŞÜNCESİDİR… TABİ Kİ SAYIN SAVCILIK VE MAHKEMELER BU DURUMU NASIL DEĞERLENDİRİR BİLEMEM, BENCE BU KONUŞMADAKİ HİC BİR SÖZÜM SUÇ KAPSAMINA GİRMEMEKTEDİR. ANCAK SAYIN SAVCILIĞIN VE MAHKEMENİN KARARI FARKLI OLURSA YÜCE DEVLETİMİZE OLAN SAYGIMDAN DOLAYI HİÇ BİRŞEY DEMEM.
KIYMETLI DOSTLARIM, ATAŞEHİR’DE YAPTIĞIM KONUŞMAYI CIMBIZLAYARAK BANA ÇOK AĞIR HAKARETLER EDEN PAYLAŞIMLAR GÖRDÜM. HARİCEN DE İYİ NİYETLE ELEŞTİRİ SINIRLARI İÇİNDE KALAN PAYLAŞIMLAR OKUDUM.
İYİ NİYETLE ELEŞTİRİ PAYLAŞIMLARI YAPANLARA HAKKIMI HELAL EDİYORUM. ANCAK BENİM İFADEMİN HEMEN AKABİNDE AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI’NIN RESMİ SAYFASINDA SAVAŞ GEMİLERİNİN SANKİ İSTANBUL’U İŞGAL ETMİŞ GİBİ BİR GÖRÜNTÜSÜ YAYINLANDI.
ŞAHSIMA, TOPLUMU İKİYE BÖLMEK İSTİYORSUN, İÇ SAVAŞ ÇIKARMAK İSTİYORSUN DİYE YAYIN YAPANLAR AMERIKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ DENİZ KUVVETLERİ’NİN BU PAYLAŞIMINI GÖRDÜKTEN SONRA EĞER Kİ ÖZÜR DİLEMEZLERSE ONLARIN HEPSİNİ “İKİ YÜZLÜ MÜNAFIK” VE “AŞAĞILIK” İNSAN OLDUKLARINI İLAN EDECEĞİM.
IRAK, LİBYA, SURİYE, AFGANİSTAN YIKILDI. SIRADA VENEZUELA, İRAN VE SONRASINDA TÜRKİYE VAR… SÖZÜMÜN ARKASINDAYIM. ÜLKEMİZİ TABİKİ TÜM VATANDAŞLARIMIZ SEVERLER AMA BİZLER YANİ TÜRK İSLAM DAVASINA İNANAN VATAN EVLATLARI İSE BU ÜLKE İÇİN ÖLÜRLER.
DÜŞMANIMIZIN KİM OLDUĞUNU BİLİYORUZ (DÜNYAYI YÖNETEN TÜM EGEMEN GÜÇLER) ANCAK YÜCE ALLAHA YEMİN OLSUNKİ BİZİM İÇİN ÖLMEK TE GÜZEL GÜLMEKTE !!!
YANİ KISACASI BİZDE ÖLÜMÜNE!!! ÖLÜMÜNE !!! ÖLÜMÜNE!!!

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.