YOLUN SONU GÖRÜLÜYOR !!!

YOLUN SONU GÖRÜLÜYOR !!!

Kıymetli dostlarım,
3 Şubat 2019 tarihinde Ataşehir ilçesinde düzenlemiş olduğum etkinlikte yaptığım konuşmayla ilgili olarak sözde İyi Parti’nin lideri Sayın Meral Akşener şahsımla ilgili olarak sayın İçişleri Bakanlığına suç duyurusunda bulunmuştur

Bu suç duyurusunun üzerine ülkemizdeki her siyasi görüşe yakın basın grupları bu konuyu ballandıra ballandıra haber yapmışlardır. Buraya kadar bütün herşeyi demokrasilere ve basın ahlakına uygun olarak kabul edebiliriz.

Ben de bunun üzerine: “Sayın Meral Akşener bir suç duyurusunda bulunacaksa kendisi İçişleri Bakanı’yken işlenen barmen Oğuz Atak cinayetinden sonra ortak dostlarımızın mahrem bir şekilde ayarladıkları görüşmede ne konuştuysak onunla ilgili suç duyurusunda bulunması daha uygundur.” dedim.

Daha sonrasında ise: “Milliyetçi Hareket Partisi’nin Türkiye Büyük Millet Meclis Başkan Vekili iken kendisi Gürkan Turizm’in sahibinin oğlunun sünnet düğününde şahsımdan ve düğün sahibinden yerel gazetecilerinin kameralarını kapattırmamızı isteyerek benimle kulaktan kulağa ne konuşmuştur.” dedim.

( Milliyetçi Hareket Partisi’nin teşkilatlardan sorumlu eski genel başkan yardımcısı Şefkat Çetin’in bir cenazede yolladığım çelengin üzerinden ismimin yazılı olduğu kağıdı söktürdüğü olaydan dolayı bu şahısla yaşadığım gerginliğin hemen sonrasında sahsımla yapılan bu görüşmenin ne olabileceğini akıllı insanların öngörüsüne bırakıyorum.

O zamanlar vatanseverlerin ablası olarak bildiğimiz Sayın Meral Akşener’in sözleri ve yönlendirmesi şahsım için bir değer taşıyordu ancak şu an sadece fetöcülerin ablası olduğu için hiç bir sözü benim için bir anlam taşımamaktadır.

Şu an ‘sabıkasızdır’ kağıdım elimde olmasına rağmen eski suç örgütü hükümlüsü ibaresini yazmaktan vazgeçmeyen bir çok basın kuruluşu malesef bu konuyu haber yapmamışlardır. Döneminin en medyatik cinayetinin hemen sonrasında ismi o cinayetle anılan kendilerinin tabiri ile suç örgütü lideri olan kişi ile (yani şahsımla) İçişleri Bakanı ne görüşmüştür? Bırakın basın ahlakını bir gram ahlak sahibi olan herkes bu soruyu mutlaka kendine bir kere sorar.

Ya da mensubu olduğu partinin teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcısıyla karşılıklı bir polemik yaşarken yine bu bazı gazetecilerin tabiri ile eski organize suç örgütü lideriyle ne
görüşmüştür? Daha sonrasında partisinden ayrılıp sözde İyi Parti’yi kurması bile acaba bir haber değeri taşımamakta mıdır?

Pardon ya ben bu soruyu kime soruyorum. Sizler değil misiniz 15 Temmuz darbe teşebbüsü gecesi sayın Cumhurbaşkanının basın açıklamalarını acaba darbe başarılı olur mu korkusuyla gece 01:00’e kadar yayınlamayanlar sizler değil miydiniz?

NOT: BU KONUYU HABER YAPAN BAZI SOL GAZETELER VE BAZI MERKEZDEKİ BASIN KURULUŞLARI BU SÖZLERDEN MÜNEZZEHTİR.

NOT 2: DEVAMI YARIN.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.