19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI'MIZI TÜM KALBİMLE KUTLUYORUM

19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI'MIZI TÜM KALBİMLE KUTLUYORUM

Bugünü bizlere miras bırakan Büyük Önder ATATÜRK ve silah arkadaşlarını
saygı ve sevgi ile anıyorum.

Uzun zamandır sosyal medyada şahsımla ilgili aleyhte yazı yazan sahte hesapları incelediğimde hemen hemen hepsi ATATÜRK resmini kullanan sözde TÜRK MİLLİYETÇİSİ kişiler…

Hikayenin en komik yanı ise bu kişiler şahsımı ‘ATATÜRK düşmanı’ olarak lanse ediyorlar.
Vallahi ‘ağlanacak halimize gülüyorum’ desem yeridir. 1980 askeri ihtilalinde ülkücülere işkence yaparlarken, ‘ISTİKLAL MARŞI’NI oku’, ”ATATÜRK’ÜN GENÇLİĞE HİTABESİ’Nİ oku” diye işkence yapmaları ne kadar manyakça bir şey ise galiba şahsıma da ‘ATATÜRK düşmanı’ demek aynı oranda manyakça bir şeydir.

1980 askeri ihtilalinden önce ülkücüler, İSTİKLAL MARŞI bu topraklarda yok olmasın, ATATÜRK’ÜN GENÇLİĞE HİTABESİ yok edilemesin diye hayatlarını feda ederken, aynı kişilere
işkence yapıp bunları söyletmek herhalde tarihin en saçma komedisiydi.

Bütün ömrüm Büyük Önder ATATÜRK’E hizmet edenlerin hatıralarını okumakla geçti. Aslında biraz daha detaylandırırsam, “Ben Büyük Önder’e hizmet edenlere hizmet edenlerin bile hatıralarını okudum” dersem inanın yeridir. Belki SAYIN İLBER ORTAYLI bey kadar olmasa da geri kalan herkesle bu anlamda yarışabileceğimi söylemekten şeref duyarım.

Hiç kimse kusura bakmasın Büyük Önder ATATÜRK ve ENVER PAŞA konusunda, ayrıca da Türk-İslam tarihi konusunda bilgim hakkında tevazu göstermeyeceğim. Bu anlamda her kim kendini bu konuda en iyi görüyorsa, kendisinden daha iyi olduğumu gönül rahatlığıyla yüzüne karşı iddia edeceğim.

Yaptılarınızla Büyük Önderin savunduğu her fikrin karşısında olacaksınız, ancak ağzınız güzel laf yaptığı için siz ATATÜRKÜ, bizi ise ATATÜRK düşmanı olarak anlatmaya çalışacaksınız!!! Tüm kalbimle inanıyorum ki sizler ATATÜRK’Ü sevmiyorsunuz. Eğer gerçekten sevip de bunları yapıyorsanız ise durumunuz çok daha kötü… Çünkü o zaman zeka konusunda bence çok ciddi sorunlar yaşıyorsunuz.

Günün anlamına uygun olsun diye benim en kadim, en vefalı ve en şerefli dostlarımdan biri olan RECEP TOPÇUOĞLU isimli kardeşimin düzenlemiş olduğu iftarda genç kardeşlerimle çekildiğim resimleri yayınlamak istiyorum.

Sayın İmamoğlu ve sizler, çok büyük ATATÜRKÇÜ olduğunuzu söyleyeceksiniz ve sonra mecliste, ‘Doğu Akdeniz’de neden doğalgaz ve petrol arıyoruz’ diye araştırma önergesi vereceksiniz.
Sayın İmamoğlu kafa karışıklıklarımızı gidermek için şunuda açıklamak zorundadır.
Kendisi de bu araştırma önergesini veren partisindeki milletvekilleriyle aynı mı düşünüyor yoksa Akdeniz’de doğalgaz ve petrol aramamızın hakkımız olduğuna mı inanıyor?

Galiba yaşadığımız en büyük ironilerden bir tanesi de; bu araştırma önergesini veren Cumhuriyet Halk Partisi milletvekillerinin Atatürkçü olarak ortalarda gezmesidir. Bizler sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Kendini ‘Kemalist’ olarak adlandıran ancak ATATÜRK”ü hiçbir zaman anlayamamış olan sözde Atatürkçülerden Büyük önderimizi koruyacağız.

Ayrıca da kendini dindar olarak tanımlayan ancak yüce dinimizdeki ayetleri ve PEYGAMBER EFENDİMİZİN hatırası olan hadisleri kendi menfaatine uyacak şekilde ayarlamaya çalışan sözde dindarlardan da büyük ATATÜRK’Ü mutlaka koruyacağız.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

 

 

 

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.