1994-1997 YILLARINDA OTURDUĞUM İZMİT'İN BAYRAMOĞLU SEMTİNDEKİ ESKİ KOMŞULARIMA İFTARA GİTTİM.

 1994-1997 YILLARINDA OTURDUĞUM  İZMİT'İN BAYRAMOĞLU SEMTİNDEKİ   ESKİ KOMŞULARIMA İFTARA GİTTİM.

KIYMETLİ DOSTLARIM
1994-1997 yıllarında oturduğum İZMİT’İN BAYRAMOĞLU semtindeki eski komşularıma iftara gittim.

Beni en çok etkileyen komşum KENAN KILIÇ Abimin mahalle fırınında çıkan pidenin ve de mahallemizde duyulan ezan seslerinin sanki hiç değişmeden 25 sene öncesiyle aynı olduğuydu. Takdir edersiniz ki bir çok anım olan sitenin içini adım adım dolaşarak hafızamda anılarımı tekrardan canlandırma imkanı buldum. (Anılarımızın bizi biz yapan en büyük zenginliğimiz olduğunu galiba biraz geç de olsa anladım.)

Tabi ki konumuz yine ülke siyaseti ve tekrarlanacak olan belediye seçimlerine geldi. Oradaki dostlarıma şunu anlattım. Sayın İmamoğlu inşallah Chp’nin başına geçer çünkü güçlü bir muhalefet her zaman ikdidarı daha çok çalışmaya zorlar bu da ülkemiz için çok iyi olur.

Fakat Sayın İmamoğlu’nun ülkemizde yaşayan benim gibi bir çok vatandaşı ikna etmesi gereken bir çok konu var. fetö örgütünün firari olarak aranan propaganda imamı olan Emre Uslu hem şahsımla hem de bazı siyasilerle ilgili örgüt üyelerine bilgiler yollayarak bunları yayınlattırıp kendince beni zor duruma düşürme gayreti fetö soruşturmalarının resmi mahkeme tutanaklarına bile yansımışken aynı kişinin yani Emre Uslu’nun Sayın İmamoğlu’na seçimler için bu kadar açık bir şekilde yoğun destek vermesini gerçekten anlayamıyorum.

fetönün desteğine ihtiyacı olmadığnı neden açık bir şekilde kamoyuna açıklamıyor. Kendisi bir gün bu ülkenin başına gelirse ülkeyi yönetirken halktan değil de fetönün propaganda imamı Emre Uslu’dan mı acaba fikir almayı düşünüyor?

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

 

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.