BÜLENT KAP KARDEŞİMİN İFTAR PROGRAMINDAN ÇOK ETKİLENDİM

BÜLENT KAP KARDEŞİMİN İFTAR PROGRAMINDAN ÇOK ETKİLENDİM

Kadim dostlarımdan biri olan BÜLENT KAP kardeşim tarafından Küçükçekmece bölgesinde organize edilen 500 civarında eski ve yeni dostun katılım gösterdiği iftar programında gerçekten çok mutlu oldum. Hem Fenerbahçe, Hem Galatasaray, hem de Beşiktaş tribünündeki fanatik taraftar grubu liderlerinin birbirleriyle dostane samimiyetleri beni gerçekten çok etkiledi.

Tribünlerde hem kutsal değerlerimize, hem de değer verdiğimiz büyüklerimize karşı yaptırmak istedikleri kötü tezahüratları, tribünlerdeki dostlarımız sayesinde yaptıramayan bu kötü tezahüratları sürekli hale getirmeyi başaramayan cenahlar her ne kadar benim adımı sporda şiddetle özdeşleştirmeye gayret gösterseler de bu iftar organizasyonundan da anlaşılacağı üzere biz genç arkadaşlarımızın olduğu her yere sevgi, kardeşlik, barış ve dava adamlığı götürürüz.

Sözde gazeteciler siyasetçiler, sözde iş adamları ve spor adamları bu sebeple beni tahrik edecek şekilde bazen konuşmalar yapsalar da bunlara gülüp geçtiğimi bilmelerini istiyorum. İstikamet üzere yoluma devam ediyorum.

TÜM İSLAM ÂLEMİ’NİN CUMASINI KUTLUYORUM

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

 

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.