ÇAĞLAR AŞIK KARDEŞİMİN İFTAR DAVETİ

ÇAĞLAR AŞIK KARDEŞİMİN İFTAR DAVETİ

KIYMETLİ DOSTLARIM

Arkadaş topluluğumuzun en vefalı ve genç simalarından biri olan ÇAĞLAR AŞIK kardeşimiz kendi bölgesi Kartal’da bir iftar daveti düzenledi. İftar davetine ev sahipliği yapan Kartal ilçesindeki ZEREN Restaurant’ın sahipleri de muhteşem ev sahiplikleriyle bizleri ağırladılar. Sağ olsunlar Var olsunlar.

Kıymetli Dostlarım, bazı arkadaşlarımız iftar paylaşımlarımın altına insanların kafalarını karıştıracak şekilde kasıtlı olarak sorular eklediğimi söylüyorlar. Size tüm samimiyetimle şunu söylemek isterim. Sorularımın asıl amacı kendi kafa karışıklığımı gidermek ve sayın İmamoğlu’nu
anlamaya gayret etmektir.

Ana muhalefetin seçmenleri Sayın İmamoğlu için önce belediye başkanı sonrasında ise Cumhurbaşkanı olacak diyorlar. Ancak bunları duyunca benim kafam gerçekten yine karışıyor. Bizler yabancı tüm ülkelerin belediye başkanlığı seçimlerinden bi haberken bize düşman olan tüm emperyalist ülkeler İstanbul’un Belediye Başkanlık seçimini hangi sebeple bu kadar yakından takip ediyorlar.

Daha doğrusu takip etmekle de kalmayıp ‘Seçimlerin yenilenme kararı savaş sebebidir’ diyorlar. Biz bu kararı not ettik diyorlar. Allah aşkına muhalefetin ilerleyen yıllarda ülkenin Cumhurbaşkanı olacağını düşündüğü Sayın İmamoğlu bu yabancı ülkelere karşı rahmetli MUHSİN YAZICIOĞLU gibi neden bir cevap vermiyor biz iktidarla kavga da ederiz, barışırız da. Ancak yabancı ülkelerin bizim iç işlerimize karışmalarına asla izin vermeyiz diye neden bir açıklama yapmıyor bunu ben gerçekten anlayamıyorum.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

 

 

 

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.