ERKAN ÇAMUR İSİMLİ VEFALI DOSTUMUZUN VE ÇEKMEKÖY ESNAFININ MİSAFİRİ OLDUK.

ERKAN ÇAMUR İSİMLİ VEFALI DOSTUMUZUN VE ÇEKMEKÖY ESNAFININ MİSAFİRİ OLDUK.

Kıymetli Dostlarım

Bugün sahur programımızda Çekmeköy’de taksici esnafı olan ERKAN ÇAMUR isimli vefalı dostumuzun ve Çekmeköy esnafının misafiri olduk. Çok verimli ve keyifli sohbetler yaptık.

Kardeşlerimizin bazıları pkk’nın sözde lideri abdullah öcalan’ın avukatlarının cezaevine terorist başına tekrardan ziyarete gitmeye başlamalarının ülkemize karşı yeni bir oyun olup olmadığını sorarak, düşüncelerimi öğrenmek istediler.

Bunun üzerine ben de kardeşlerime kendi düşüncelerimi anlattım. İlk önce ben de onlar gibi düşündüğümü fakat sonrasında ise pkk terör örgütünün Kandil’deki yöneticilerinin bu görüşmeyle ilgili olarak aleyhte açıklamalar yapması üzerine bu konuyu daha çok incelemeye başladığımı söyledim.

fetö terör örgütüne ait ATATÜRK profili tüm sahte hesaplar da bu avukat görüşünü kötüleyince o zaman kendi kendime şöyle dedim; “Bu görüşmelerden çıkacak netice, emperyalist güçleri, pkk terör örgütünü ve de fetö törör örgütünü bu kadar korkutuyorsa bekleyip görmekte galiba fayda var.” dedim.

Kıymetli Dostlarım burası artık Eski TÜRKİYE değil. 15 TEMMUZ’dan sonra güç tamamen YÜCE MiİLLETİMİZİN eline geçmiştir. Bu sebeple hiçbir şahıs, hiçbir kurum, hiçbir makam YÜCE MİLLETİMİZE rağmen onun istemediği hiçbirşeyi yapamaz, yaptıramaz.

Öyle ya Ortadoğu coğrafyasında tüm oyunları emperyalist güçler kurar TÜRKLER-KÜRTLER-ARAPLAR da maalesef ki farkında bile olmadan üzerine düşen rolleri oynarlardı. Karşı cepheden bu kadar tepki geldiğine göre demek ki bu sefer ORTADOĞU denkleminde bizim devletimiz belki de yeni bir oyun kurarak, emperyalist güçleri oynatmaya başlıyor.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

 

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.