KASAP 1924'LERİN YENİ ÜRETİM FABRİKASININ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİM

KASAP 1924'LERİN YENİ ÜRETİM FABRİKASININ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİM

Kıymetli Dostlarım

Dün akşam üzeri saatlerinde KASAP 1924’lerin yeni üretim fabrikasının açılışını gerçekleştirdim “Helal Kesim” konusunda hassas olan bu tip değerli firmalarımızın var olmaları ve çoğalmalarını son derece önemli buluyorum…

Ancak şu konuya da özellikle değinmek istiyorum… CENNET MEKAN ANNEM henüz çocuk olduğum yaşlarda apartman görevlisi gelmeden beni alışverişe yollardı… Dindar kimlikleri ön planda olan kasap, manav ve bakkallardan alışveriş yapmamı tembihler, eve döndüğümde de, oralardan alışveriş yapmış mıyım diye kontrol ederdi (Dindar olan insanlara o yıllarda saygı ve güven bu kadar yüksekti.)

Üzülerek söylemek zorundayım ki; son zamanlarda toplumumuzda sıkça şu kelimeleri duymaktayız: ‘Aman kardeşim, hacı hocayla iş yaparken daha çok dikkatli olmak lazım’ ya da ‘Bu devirde hacı hocaya dikkat etmek lazım’ İnsanları YÜCE DİNİMİZDEN soğutan sahte ve beyinsiz hocaların üzerine YÜCE ALLAH’ın laneti olsun.

Şuan Dârü’l-harb’deyiz.. İSLAMLA yönetilmiyoruz… Bu yüzden dolayı ‘hile mübahtır’ öğretisini kendileri ve çevrelerinin beyinlerine nakşeden bu güruha çok dikkat etmemiz gerektiğine inanıyorum… Sahih HADİS-İ ŞERİF’lerin anlamını çarpıtarak içlerindeki sapkınlıkları, manyaklıkları, sadistikleri, YÜCE DİNİMİZİN içinde bir kılıfın altına sokmaya çalışan bu hastalıklı ruhlara DEVLETİMİZ-HÜKÜMETİMİZ mutlaka bir çözüm bulmak zorundadır.. Gerekirse kanun çıkarılıp, ‘HOCALIK’ ünvanını sadece İSLAMÎ EHİL kişilerin ve BÜYÜK ALLAH dostlarının kullanabilmesi sağlanmalıdır.

BÜYÜK ALLAH dostlarının adeta kendilerini feda edercesine yaptıkları dini hizmetler, bu tür sapkınların ve manyakların yüzünden maalesef hakettiği değeri görememektedir.. HÜKÜMETİMİZİN VE DEVLETİMİZİN bu konuya el atma zamanı bence gelmiştir ve geçmektedir…

Yoksa YÜCE ALLAH korusun deizimin ve ateizimin yükselişine engel olunması mümkün olmayacaktır.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

 

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.