HERKES YAPTIKLARIYLA ANILACAKTIR !

HERKES YAPTIKLARIYLA  ANILACAKTIR !

KIYMETLİ DOSTLARIM,

MISIR DEVLETİ’nin SEÇİLMİŞ GERÇEK LİDERİ OLAN CENNET MEKAN MUHAMMED MURSİ darbeciler tarafından kurulan sözde mahkemede yargılanırken hayatını kaybetmiştir.

Tüm kalbimle inanıyor ve hissediyorum ki zalimler karşısında eğilmeyen, dik duran bu dava adamı İNŞALLAH YÜCE MEVLAMIN cennetinde kendine yer bulacaktır.

     Dünya coğrafyasında TÜRKİYE’ye yakın duran tüm liderlerin başına maalesef ki bazı emperyalist güçler ve bazı Arap kralları tarafından oluşturulmuş bir zalim yapı tarafından darbeler düzenlenmektedir. MUHAMMED MURSİ ve ÖMER EL BEŞİR sadece ilk etapta akla gelen iki isimdir.

      Gençliğimin ilk yıllarından bu güne kadar hep şuna inandım; bir insana umut verip güven verip sonrasında ise o insanlara ihanet edenler ya da yüz üstü bırakanlar her zaman vebal altındadır. (MEVLANIN laneti onların üzerinde olsun!)

      Dünya coğrafyasının çeşitli bölgelerinde yaşayan 1.5 milyar MÜSLÜMAN’a bizler bir umut verdik. Onların yaşadığı maddi ve manevi sıkıntılardan onları kurtaracağımıza inandırdık ancak üzülerek söylemeliyim ki birçoğumuz şerefli bir şekilde davranarak sözümüzün eri olamadık.

      ‘’Bu insanları hayal kırıklığına uğratmamalıyız. Gerekirse canımızla malımızla mücadele etmeliyiz.’’ demek yerine bazılarımız paralarını yurtdışına kaçırmayla meşgul oldular. İşin en kötü yanı da bu iğrenç insanlar sağda solda kendilerini dava adamı diye gösterip şahsımla ilgili de gizliden gizliye ‘’Mafya’’ olduğum yakıştırmasını yaptılar ve halen daha yapmaktalar.

       Kıymetli Dostlarım, dünyanın en iyi insanı olduğumu söyleyemem ancak şahsıma ‘’Mafya’’ yakıştırmasını yapan bu iki yüzlü insanlardan çok daha şerefli olduğuma dair size söz verebilirim. Gönlüm ister ki verdiğim bu sözü dünyada yaşayan tüm iyi kalpli insanlara hiçbir şüpheye mahal vermeden kanıtlayabilirim. (Kötü insanların şahsım hakkında ne düşündüğünü ve ne söylediğini hiç önemsemedim.)

        Eğerki tüm iyi insanlara bu gerçekliği bu dünyada kanıtlayamazsam iyi kalpli olan bir kişinin bile aklında, şahsıma karşı bir saç teli kadar dahi şüphe kalırsa size söz veriyorum mahkemelerin en yücesi olan MAHKEME-İ KÜBRA’da  şahsıma karşı olumsuz düşüncesi olan o bir kişinin de şüphelerinin yok olmasını sağlayacağım.

        YAŞASIN HAİNLER VE ZALİMLER İÇİN CEHENNEM.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.