Sevimli Evladım Latte'yi Kaybettik

Sevimli Evladım Latte'yi Kaybettik

Kıymetli dostlarım,
Seyretmiş olduğunuz videoyu takriben 1 hafta kadar önce çekmiştim. Kucağımda gördüğünüz sevimli evladın ismi Latte idi.
2 gün önce kendisini kaybettik, ellerimle toprağa vermek görevi de maalesef ki bana nasip oldu.

Geçmiş tarihlerde evde besledikleri köpeklerine evlat diye hitap edenlerden gıcık kapardım. Onların kıl kuyruk tipler olduğunu düşünürdüm. Latte ile tanıştıktan sonra ben de ona evlat diye hitap ettiğim için galiba benim eski tabirim ile bende o kıl kuyruk tiplerden biri oldum.

Ya da daha iyi bir insan olabilme mücadelemde bir adım daha yol alabilme şansına sahip oldum. Vallahi nasıl anlatılır bilmiyorum ancak vücudumdaki etlerimin canlı canlı adeta mengeneyle kopartılırcasına üzüntüden canım yanıyor.

 

Bu ruh halini yaşarken ne yazık ki yapmadığım bir konuşmayı yalan olduklarını bildikleri halde ben yapmışım gibi yayınlayan insan kılığındaki ve nüfusta da insan olarak yazılan yaratıklarla muhatap olma zorunluluğunu yaşadım.

1.5 sene kadar önce bir açılışta söylediğim sözlerin anlamını değiştirerek yalandan algı çalışması yapmalarına üzülerek şahit oldum. (Ben sözde, kim ekonomik kriz var derse o pezevenktir demişim.)

Eski bilgelerin, ‘’İnsanları tanıdıkça hayvanları daha çok sevmeye başladım.’’ sözünü adeta bu kişiliksiz şahıslar yüzünden gün boyu tekrarladım.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.