"ALLAH DOSTLARINI DOSTSUZ BIRAKMAZ"

"ALLAH DOSTLARINI DOSTSUZ BIRAKMAZ"

Kıymetli dostlarım,

Daha önceki sohbetlerimde ‘’Bir ülkenin gerçekten sahibi olabilmenin en önemli kuralı o ülkenin sokaklarına ve finansına sahip olmaktan geçer.’’ demiştim.

Bu yüzden dolayı da TÜRK İSLAM DAVASI’na inanmış tüm dostlarımıza sokaklara hakim olmak için kafeterya, çay bahçesi, büfe, restoran, otopark, taksi durağı gibi mekanlar açmaları yönünde tavsiyelerde bulunmuştum. Birçok arkadaşımız Türkiye’nin her yerinde bu tip mekanlar açmaya başladılar. (Sağolsunlar, var olsunlar…) Ben de elimden geldiğince bu tarz mekanların açılışlarına katılmaya çalışıyorum.

Bazen dostlarım bana, ‘’Gittiğin yerler arkanda herhangi bir parti ve basın desteği olmadan bu kadar kalabalık nasıl oluyor.’’ diyorlar. Bu soruya cevabım hep şu yönde olmuştur, “YÜCE ALLAH DOSTLARINI DOSTSUZ BIRAKMAZ. YÜCE ALLAH’a dost olabilecek kadar kendimi yeterli görmüyorum ancak her ne olursa olsun YÜCE ALLAH‘ın rızasını kazanmak için kendimi geliştirmeye çalıştığımdan YÜCE ALLAH’ımın beni gittiğim yerlerde asla dostsuz bırakmayacağını biliyorum.’’ diyorum.

NOT: 27 EYLÜL CUMA GÜNÜ (YANİ BUGÜN) ÇAYKUR ÇAY EVİNDE KURULAN SİS DAĞI AKÇABAT KÖFTECİSİ’NİN AÇILIŞINI SAAT 20.00’DA YAPACAĞIM. GELMEK İSTEYEN TÜM DOSTLARIMIZ BENİM DAVETLİMDİR!

ADRES: KAYIŞDAĞI CADDESİ NO:130
ATAŞEHİR / İSTANBUL

TÜM İSLAM ALEMİNİN CUMASINI KUTLUYORUM.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.