BABAMIN 17. ÖLÜM YILDÖNÜMÜ VE BUGÜNKÜ SOLCULUK

BABAMIN 17. ÖLÜM YILDÖNÜMÜ VE BUGÜNKÜ SOLCULUK

Kıymetli dostlarım,


BABAM AHMET PEKER’in bugün 17. ölüm yıldönümü. İnsanlar galiba anneleri ve babaları bu dünyadan ayrıldığında büyüdüklerini ancak anlayabiliyorlar.


Çok ufak yaşlarında annesini babasını kaybedip küçük yaşlarında büyük insan olma kaderini yaşayan dostlarımız için
her zaman içimde bir hüzün duydum.


Tüm emperyalistlerin ülkemize karşı kurguladıkları alçakça oyunlar MİLLETÇE bu oyunlara karşı gösterdiğimiz kararlılık birgün mutlaka tarihin sayfalarında yazacaktır.


Babam sol dünya görüşüne sahip bir insandı. Geçtiğimiz günlerde bir paylaşım yapmış; ‘’Bizim babalarımız gibi sol görüşe sahip insanlar neden yoklar.’’ diye serzenişte bulunmuştum.


Henüz üsteğmenken Ergenekon dosyasında tutuklanan Mehmet Ali Çelebi’nin sözlerini okuyunca (Şuan kendisi Chp Milletvekili) ‘’Bizim babalarımız gibi sol görüşe sahip insanlar varmış.’’ dedim.


Özetle Sayın Mehmet Ali Çelebi şöyle söylüyordu; ‘’Ülkemiz emperyalist güçlere karşı bu mücadeleyi verirken ayrım gözetmeksizin hep birlikte devletimize, ordumuza destek olmalıyız.’’


Akılın yaşta değil başta olduğunu gerçek TÜRK Solu’nun da nasıl olması gerektiğini gösterdiği için Sayın Mehmet Ali Çelebiye bir vatandaş olarak teşekkür ediyorum.


BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER


Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.