BİR T-SHİRT DEYİP GEÇMEYİZ!

Kıymetli dostlarım,

Bugün ülkemizin ve yüce milletimizin tarihindeki mihenk taşı sayılabilecek en önemli günlerden bir tanesi. fetö terör örgütü ile yapılan mücadele bazı hatalara rağmen kabul edilebilir ve övünülebilir biçimde devam etmekteydi.

Ancak fetö terör örgütü sanıklarından bir tanesinin üzerinde kahramanlar ölmez t-shirt’ü ile mahkemeye gelmiş olması maalesef ki bütün herşeyi yerle yeksan etmiştir. Milletçe hain 15 Temmuz darbesini bertaraf etmenin haklı gururunu yaşayıp dualarımızla şehitlerimizin ruhunu mutlu etmeye odaklandığımız bu günlerde bu olay tüm milletimizin sinirlerini yerle yeksan etmiştir.

Bu moral bozukluğunun giderilmesi bence devlet görevlilerinin öncelikli vazifesidir. Alınacak kararlarla Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne ve yüce milletimize gol atarak psikolojik üstünlüğün ele geçirilebilmesinin mümkün olamayacağının bu kişilere ivedi olarak öğretilmesi gerekmektedir.

Yeni çıkarılacak bir kanun hükmünde kararname ile fethullahçı terör örgütü üyelerinin hemen hemen hepsinin devlet görevlisi olduğundan ve de halen daha mevcut devlet görevlilerinin içinde mevcut olan kripto fetöcülerden yardım görerek kaçma şüphelerinin yüksek olduğundan tek tip kavuniçi kıyafet ile ceza evlerinde yatmalarına karar verilmiştir denilirse hiç kimse ağzını açıp bir kelime dahi olsa olumsuz bir cevap veremez.

Belki de içimizde bazı arkadaşlarımız altı üstü bir t-shirt ne önemi var ki diyorlardır. Bu düşünce biçimine teslim olmak şuan için kazanılmış görünen haklı mücadelemizin çok büyük zararlar görmesine sebep olacaktır. Savaşta psikolojik üstünlüğü elden kaçırmamızın savaşı kaybetmenin ilk basamağı olduğunu asla aklımızdan çıkarmamalıyız. (Devletimiz çok ivedi olarak şahsına yapılan bu psikolojik saldırıya mutlaka cevap vermelidir.)

fetöcü ve pkk’lı terör örgütleri Sayın Cumhurbaşkanı için diktatör diyorlar ya aslında yatıp kalkıp Sayın Cumhurbaşkanı’na dua etmeliler. Eğer ki eceliyle bile YÜCE ALLAH korusun vefat ederse diktatörün ne olduğunu yüce milletimizin içindeki vatan evlatları onlara öğreteceklerdir. Korku filmlerinde dahi görmedikleri şeylerin uygulamalı olarak kendi üzerlerinde denendiğini göreceklerdir.

Kıymetli dostlarım, şehitlerimizin ruhunu mutlu etmek hem de düşmanlara karşı millet olarak direncimizi göstermek için bugün mutlaka şehitlerimizin mezarlarını ziyaret edip daha sonrasında ise meydan nöbetlerine katılıp birliğimizi göstermeliyiz. Bugün saat 17.30’da Çengelköy şehitlerimizin mezarı başında Kuran okuyacağız. Katılmak isteyen tüm dostlarımız davetlidir. (Çengelköy Kerem aydınlar Camii’nin Yanında.)

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.