Cuma ve Miraç Kandili Kutlaması

Kıymetli Dostlarım,

Cumanızı ve Kandilinizi kutluyor, bu kutsal günün TÜRK- İSLAM alemine zalimlere karşı mutlak zaferin yanında başarı, huzur ve barış getirmesini YÜCE ALLAH’tan tüm kalbimle diliyorum.

Kıymetli Dostlarım, kutsal topraklardaki anılarımı birkaç gün önce sizler ile paylaşmıştım. Yazmış olduğum gözlemleri yani Arap halklarının Türklere bakışında ki olumlu yöndeki büyük değişimi doğrulayan ilk hamle, dün İran devletinden gelmiştir (İran Acemlerinin, Türklerle Arapların arasını tekrardan açmak için sinsi oyunlara başvuracağını asla unutmamalıyız.).

Daha önceki açıklamalarımda da söylediğim gibi Ortadoğu’da bizim hiçbir zaman değişmeyecek iki büyük düşmanımızın olduğu bir gerçektir. Açık düşmanımız İsrail, sinsi ve gizli düşmanımız ise İran Acemleridir. Bu gerçeği TÜRK- İSLAM davasına gönül vermiş olan hiçbir ferdin, bir an olsa dahi aklından çıkarmaması gerektiğine inanıyorum.

İran’da yaşayan 35 Milyon TÜRK kardeşimizle bir gün mutlaka kurulacak olan TÜRK-İSLAM birliğinde mutlaka buluşacağız. Bunuda dış politikada kendini dünyanın en kurnazı zanneden, İran’ın gözlerine baka baka büyük bir keyifle başaracağız…

REİSİMİZ SAYIN SEDAT PEKER'E 1999 ADAPAZARI DEPREMİ ZAMANINDA YAPTIĞI HİZMETLERİNDEN DOLAYI ÇEŞİTLİ BELEDİYELER VE VAKIFLAR TARAFINDAN HİZMET NİŞANI VERME TÖRENİ ADAPAZARI KENT MEYDANI'NDA 30 MAYIS CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 17:00 DA YAPILACAKTIR..

TÖRENİN SUNUMUNU İSMAİL TÜRÜT YAPACAK VE AYNI ZAMANDA SAYIN REİSİMİZ İÇİN YAZILAN ŞARKILARI DA SÖYLEYEREK TÖRENE RENK KATACAKTIR.

GELMEK İSTEYEN TÜM DOSTLARIMIZ REİSİMİZ SAYIN SEDAT PEKER'İN DAVETLİSİDİR.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.