DÜŞMANLARIMIN YENİ TAKTİKLERİNİ DİKKATLE TAKİP EDİP, KEYİFLE SEYREDİYORUM.

DÜŞMANLARIMIN YENİ TAKTİKLERİNİ DİKKATLE TAKİP EDİP, KEYİFLE SEYREDİYORUM.

Kıymetli Dostlarım,


Şahsıma şu veya bu sebeple düşman olan bazı kişiler uzunca bir süredir birçok yöntemi denedikleri halde beni yok etmeyi başaramadıkları için son zamanlarda farklı farklı taktikler uygulamaya başladılar... Son günlerde, AK PARTİ içindeki yakınları vasıtasıyla, 'SEDAT PEKER AK PARTİ’ye zarar veriyor!' diye dedikodu yaymaya başladılar... Bu taktik Hitler'in propaganda Bakanı Goebbels’in tarzıdır...


Önce bir yalan icat edip, sonrasında ise o yalanı istikrarlı bir şekilde tekrarlayarak, insanların o yalana inanmalarını sağlamak olarak Goebbels’in bu iğrenç tarzını özetleyebiliriz... Ancak bu arkadaşlar, bu tip yalanlarla bile sadece kendilerini komik bir duruma düşürmeyi başarırlar, başka da hiçbir şey yapamazlar...


Ben AK PARTİ’nin üyesi değilim... MİLLETVEKİLİ değilim... Dolayısıyla BAKANI da değilim... Bu sebeple benim yaptığım iyi şeylerin AK PARTİ’yi bağlamayacağı gibi, eğer yaptığım kötü şeyler de varsa bunlar da AK PARTİ’yi bağlamaz. Beni bağlar, yani SEDAT PEKER’i bağlar.


Bu tezi dillendirmeye çalışanlar eğer ki kripto fetö'cü değilse, bence öncelikle aynaya bakmaları gerekir. Neredeyse CUMHURBAŞKANI'ndan bile havalı takılmayı kendilerine şiyar edinenler, bence AK PARTİ’ye şahsımın mı yoksa kendilerinin mi zarar verdiğini bir düşünsünler. (Neredeyse bazı ilçe başkanları bile SAYIN CUMHURBAŞKANI'ndan sanki daha yüksek makamdalar; yani öyle havalılar.)


TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ’NİN bir VATANDAŞI ve de iyi bir tarih okuyucusu olmanın şuuruyla düşüncelerimi söyledim. 'Ataerkil topluluklar yani bizim gibi topluluklar, düşmanlar tarafından cendereye alındığında yani kapana kıstırılmaya çalışıldığında, her ne olursa olsun güçlü liderliği korumalı ve mevcut güçlü lideri bu oyunu kuranlara yem etmemelidir' dedim. Bu sebeple de şahsımı sevenleri SAYIN CUMHURBAŞKANI’na destek vermeye davet ettim. Şükürler olsun ki, bugün de aynı şeyi düşünüyorum.


Az da olsa İSTANBUL BELEDİYE seçiminde başarısız bir netice çıkabilme ihtimaline karşı bu başarısızlığın argümanlarından biri olarak ismimin kullanılması için şimdiden dedikodu şeklinde çalışma yapılmasını asla kabul etmiyorum. (Ben sadece oy kullanma hakkı olan her TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI’nın şuuruyla hareket edip, kime oy vereceğimi söylüyor, sevenlerime de bu yönde telkinde bulunuyorum.)


BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER


 

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.