Düşmanlıklar Bize Hiçbir Șey Kazandırmaz Barışmalıyız Birleşmeliyiz Sonuç Olarakta Mutlaka Güçlenmeliyiz

Düşmanlıklar Bize Hiçbir Șey Kazandırmaz Barışmalıyız Birleşmeliyiz Sonuç Olarakta Mutlaka Güçlenmeliyiz

KIYMETLİ DOSTLARIM, SALI günü, GÜL ve KENAN ERÇETİNGÖZ çiftinin ev sahipliğini yaptığı ve çeşitli sanatçıların, iş insanlarının ve birçok hukukçunun da katılmış olduğu bu organizasyona ailece davetliydik. (Bizim için bir şeref.) Bulunduğumuz mekanda SAYIN DOĞU PERİNÇEK’İN GENEL BAŞKANLIĞINI yaptığı VATAN PARTİSİNİN İL BAŞKANI ve aynı PARTİDE görevli değerli arkadaşlarla karşılaşıp selamlaştık. Mekan sahibi değerli dostumuzun isteği üzerine de beraber bir hatıra fotoğrafı çektirdik.


VATAN PARTİSİNİN İL BAŞKANI SAYIN CEM DİKMEN, bu fotoğrafı, sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmış. ( Benim için bir şeref.) Ben bu hikayenin sonunun nereye varacağını tecrübelerimden dolayı biliyordum. adeta bir kuduz köpek gibi Çeşitli terör örgütü üyeleri ve sempatizanlarının, dört bir koldan ayrı ayrı saldıracaklarından hiçbir şüphem yoktu ve tahminlerimde her zaman olduğu gibi yanılmadım.


Bazı arkadaşlarımız, bana olan sevgilerinin asla değişmeyeceğini ancak ben ne söylersem söyleyeyim VATAN PARTİSİNE olan düşmanlıklarınında asla geçmeyeceğini söylemişler. (Değerli dava kardeşim MEHMET ÖZTÜRK gibi...) Kıymetli dostlarım, PEYGAMBER EFENDİMİZ’İN MÜSLÜMAN olması için özel olarak dua ettiği, ayrıca da akrabası olan HZ. HAMZA EFENDİMİZİ ŞEHİT eden HZ. VAHŞİ’nin İSLAM inancına dahil olması için kendisine defalarca davet amaçlı mektup yazdırdığını biliyor muydunuz?


Evet, her iki Cihan’ın yüzü suyu hürmetine yaratıldığı PEYGAMBER EFENDİMİZ, HZ. VAHŞİ’yi affetti, kadere bakın ki o HZ. VAHŞİ de PEYGAMBER EFENDİMİZ’E mektuplar yazarak dünyayı bölüşelim diyen yalancı peygamber MÜSEYLİME’yi, PEYGAMBER EFENDİMİZ’İN vefatından sonraki bir tarihte öldürebilme şerefine ulaşarak dünyayı çok büyük bir fitne ateşinden kurtardı.


Kıymetli dostlarım, bu sözlerime lütfen kulak verin. Söz konusu VATANSA, gerekirse düşmanlarımızla bile barışmalıyız. (Ben VATAN PARTİLİLERİ ERGENEKON süresinde tanıdım ve onları asla düşman olarak görmüyorum!)
Ancak, onları düşman olarak gören kardeşlerimize de HZ. İSA’NIN şu sözünü hatırlatmak isterim: İlk taşı en masum olanımız, yani hiç bir günahı olmayanımız atsın.


BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER


Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.