IŞİD TERÖRİSTLERİNİN BİLE, BU KONUDA HAKKINI YEMEMELİYİZ…Kıymetli dostlarım,

Son günlerde herkesin kullandığı ortak bir deyim var (paralel yapı üyelerinin en az ışid kadar kötü ve zalim olduğunu söylüyoruz.).

Şimdi yazacaklarım size biraz enteresan gelebilir. Ancak ben gerçekten böyle düşünüyorum. ışid ilk piyasaya çıktığında birçok kişi pkk ve uzantılarıyla çatışıyorlar diye onlara sempatik gözlerle bakıyorlardı (şahsım ise onların kutsal dinimiz İSLAM’ın içine sokulmuş birer virüs olduklarını söylemekteydi.) .

Ancak yukarıdaki milletimizin yaptığı bu benzeştirme de şahsen ışid’e haksızlık yapıldığını düşünüyorum. ışid, dünyanın en acımasız ve zalim örgütü olsa da bence kendilerince bir duruşları var.

En başından beri insanları canlı canlı yakıyorlar, kafa kesiyorlar vb. gibi insan aklının almayacağı birçok şeyi yapıyorlardı. Şu anda da halen daha yapmaya devam ediyorlar (Dünya’nın en zalim duruşuna sahip olsalar da hiç değilse kendilerini farklı tanıtmıyorlardı.).

Gençliğimizin ilk yıllarında temiz duygularla sevdiğimiz, desteklediğimiz cemaat ve lideri ne diyordu; “Bizler muhabbet fedaileriyiz. Bize zulüm etselerde hiç kimseye şiddetle cevap vermeyeceğiz. Bu topraklarda ve sonrasında tüm dünyada hoşgörünün yayılması için gerekirse kendimizi feda edeceğiz.”

Ayrıca kendinden küçüklere bile abi diye hitap ederek alçak gönüllülükleriyle MİLLETİMİZİ kendilerine aşık ediyorlardı.

Eski ismiyle Cemaatin önde gelen isimlerini anlatırlarken filanca abiye annesi hamileyken sahip oldukları ineği kendi tarlalarına otlamak için getirirken ineğin ağzına naylon torba geçirirmiş, çünkü kendi tarlalarına gidene kadar inekleri yoldaki başkalarına ait tarlalardan ot koparabilir. Bu otta ineğin sütüne karışacağı için çocuğumun besleneceği süte haram bulaşmasın diye uğraşırmış.

Kendinden küçüklere abi diye hitap edenler gücü ele geçirince ergenekon ve balyoz davalarında yargılanan babaları yaşındaki rektörlere, generallere hakaret derecesine varırcasına azarlıyorlardı.

Bir avuç ot ineğin sütüne bulaşır, haram olur diye dikkat edilerek büyütüldüğü söylenen çocuklar büyüdüklerinde bizlerin bağışlarını sapıklık benzeri köpük partilerinde harcadılar.

“Hoşgörüyü savunuyoruz, sadece muhabbet fedaisiyiz." diyen paralel yapı mensuplarının tankların paletleriyle sivil halkı, kadınları, çocukları ezdiklerine şahit olduk. GAZİ MECLİSİ ve CUMHURBAŞKANLIĞI Külliyesi'ni bombaladıklarını gördük.

Kıymetli Dostlarım, bir dostunuz olarak sizi uyarmak zorundayım (ışid örgütünün günahını alıyorsunuz.).Hem vallahi hem billahi bunlar ışid’den çok daha beter. Hiç değilse onlar zalimliklerini, acımasızlıklarını açıkça yapıyorlar, HİKAYE ANLATARAK TÜM İNSANLIĞI KANDIRMIYORLAR.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.