Kırgınlıklarımızı, kızgınlıklarımızı bir kenara bırakarak, sandıklara giderek mutlaka oy kullanmalıyız.

Kırgınlıklarımızı, kızgınlıklarımızı bir kenara bırakarak, sandıklara giderek mutlaka oy kullanmalıyız.

KIYMETLİ DOSTLARIM,


Bugün İstanbullular için BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI adına oy kullanma günü. Kıymetli Dostlar, şu veya bu sebeple oy vermeyi düşünmeyen dostlarımız olduğunu biliyorum ya da kızgınlık ve kırgınlık çıtasını yükselterek aleyhte oy kullanmayı düşünenlerin olduğunu da biliyorum. Bu şarkıyı yazan ve söyleyen İSMAİL TÜRÜT kardeşimize AK PARTİ iktidarı süresince boykot uygulanmıştır. AK PARTİ’nin hiçbir festivaline davet edilmemiştir.


Kurgulanmak istenen oyunu gören İSMAİL TÜRÜT hemşehrimiz hiçbir ücret almadan sevenlerine AK PARTİ’ye oy vermeleri için bir seçim şarkısı hazırlamıştır. (İyi ki de hazırlamış çünkü bu seçime dair akılda kalacak en güzel şeylerden biri de bu şarkı olacaktır.)


Kader dairesinde AK PARTİ iktidarında bazılarımızı hatta birçoğumuzu incitecek, üzecek şeyler yaşandı ancak önce ülkemizin güvenliği sonrasında da çocuklarımızın geleceğini düşünerek CUMHUR İTTİFAKI’nın adayının desteklenmesinin doğru olacağına inanıyorum. Ben bu şekilde oy kullanacağım. Beni seven dostlarımın kardeşlerimin de bu şekilde oy kullanmalarını istiyorum.


BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER


 

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.