VARİS BABA'nın ÇAMLICA’da düzenlemiş olduğu MAVERA isimli mekanında iftarımızı açtık

Kıymetli Dostlarım,


Bugünkü iftarımızı şahsımın üzerinde çok emeği ve hakkı olan kadim dostum VARİS BABA'nın ÇAMLICA’da düzenlemiş olduğu MAVERA isimli mekanında iftarımızı açtık.


Davete katılan bunca dostumuzun ve yakınımızın içinde İSTANBUL BELEDİYE BAŞKANLIĞI seçimleriyle ilgili bizle aynı düşünmeyen birisi, akrabam olmak üzere bazı arkadaşlar vardı. Onlarında düşüncelerini dinledik, kendimizde düşüncelerimizi söyledik. İnancım odur ki o arkadaşların beynine soru işaretleri bıraktık. O soru işaretleri bu kardeşlerimizin düşüncelerini inanıyorum ki bizimle aynı noktaya getirdi.


Bir önceki gün yaptığım paylaşımda kızımın jimnastik gösterisinin, İFTAR saatine denk geldiği için orucumu hurma ve suyla açmak zorunda kaldım demiştim. Bazı insanlar bu durumdan dolayı benim DİNİ inancımı sorgulamış ve bu yönde yorumlar yazmışlar. 4 yaşında bir kız çocuğunun jimnastik sporunu yapması onun gelecekteki sağlığı açısından çok önemlidir. Bu yüzden kızımı jimnastiğe gönderiyorum. Babalar kızlarının ilk aşkı olduğu için kızımı tabi ki jimnastik gösterisinde yalnız bırakmadım.


O yorumları yazanları gerçekten anlayamıyorum. Nasıl bir sapıksınız, nasıl bir manyaksınız. Siz nasıl sözde birer DİNDARSINIZ... DÜNYA’ya bakış açınızı sadece cinsel organınızın üzerinden planlayabilen ve uygulayabilen zavallılarsınız ( Elinize imkan geçse SURİYE’de deaş’ın kurduğu kadınların satıldığı pazarları, ülkemizde kurabilecek kadar hastalıklı ruhlarsınız).


Hem VALLAHİ hem BİLLAHİ ben sizinle aynı dine inanmıyorum. Benim anladığım DİNİ İNANÇ ile sizin inandığınız DİNİ İNANÇ asla aynı değil. Kimin inancının doğru olduğunun kararını YÜCE ALLAH’ım HAKİMLİĞİ'ne yani mahkemelerin en YÜCESİ olan MAHKEME-İ KÜBRA'ya bırakıyorum.


Çekin kirli ellerinizi ve hastalıklı düşüncelerinizi YÜCE DİNİMİZİN üzerinden yaptıklarınızla insanların İMANINI, İNANCINI zayıflattınız. Bu sayedede deizm - ateizmi hortlattınız.BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER
 

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.