VATAN SEVGİSİ İMANDANDIRKıymetli dostlarım,

14 Mayıs Maslak Tim Center'da saat 20.00'de Türkiye Gençlik Ödülleri'nin takdimi yapılacaktır. Yılın Gençlik Kahramanı Ödülü 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan ancak darbenin de seyrini değiştirecek eylemi yapan Şehit Ömer Halisdemir'e verilecektir.

Yapılan istişarelerde ödül törenini düzenleyenler bu şerefi şahsıma layık görmüşlerdir. Ödülü şehidimizin ailesi adına kardeşi Soner Halisdemir alacaktır. Hem şahsım hem de şehidimizin kardeşi kısa birer de konuşma yapacağız. Ödül törenine katılmak isteyenler sayfa editörlerimizden Ferhan Akay ile irtibat kurup davetiye alabilirler.

Kıymetli dostlarım, benim için anlamı çok büyük olan bu ödülü şehidimizin ailesi adına kendisi ile yaptığım sohbet sonucunda en az şehit abisi kadar cesur ve vatansever olduğunu gördüğüm Soner Halisdemir kardeşine takdim edecek olmam da benim için ayrı bir onurdur.

Hem cennetmekan şehidimiz Ömer Halisdemir’in hem kardeşi Soner Halisdemir’in hem de bu ailenin 7’den 70’e tüm fertlerinin aşırı derecede vatansever olması bana Peygamber efendimizin şu sahih Hadis-i şerifini hatırlattı; “Vatan sevgisi imandandır.”

Ömer Halisdemir kardeşimizi şehit eden fetöcülere karşı ılımlı ve koruyucu açıklamalarından başka hiçbir benzerlikleri olmayan birbirine benzemez dört partiyi yanyana getiren emperyalist güçlerin bizimle hesapları maalesef ki bitmiş değil.

Bu sebeple vatanın öz evlatları olan gerekirse de vatanı için canını seve seve feda etmeyi mutluluk sayan bizler Cumhur İttifakı'nı oluşturan partileri 24 Haziran seçimlerinde mutlaka destekleyip Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı ilk partili cumhurbaşkanı seçtireceğiz.

Bu sayede de inşallah Mahkeme-i Kübra'da bizlerin üzerinde hakkı olan şehitlerimizle karşılaştığımızda mahcup duruma düşmeyeceğimiz gibi bu dünyada da yaptıkları kötülüklerin hesaplarını tek tek sorabileceğiz.

TÜM İSLAM ALEMİNİN CUMASINI KUTLARIM.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.