YÜCE ALLAH’IN RAHMETİ SENİNLE OLSUN DÜRÜST ADAM.

Kıymetli dostlarım, Bugün Ahmet Kekeç ismindeki şerefli bir gazetecinin vefatını öğrendim. Gerçekten çok ama çok üzgünüm. Milliyet gazetesinin hafta sonu eki tarafından şahsıma Yılın En Hayırsever İş Adamı Ödülü verildiğinde ülkemizdeki fetullahçılar, pkklılar, dhkpcliler, benim yalı çetesi diye adlandırdığım züppeler, ayrıca da bazı ruh fahişeleri tarafından adeta ülkemizde küçük çaplı bir kıyamet koparıldı.


Şahsımı seven birçok vatan evladı bunun en doğal hakkım olduğunu savunurken (Ayşe teyzeler, Fatma ablalar, Recai dayılar, Hüseyin kardeşler gibi), güç sahibi olmasında emeğim olduğu herkes tarafından bilinen kişilerden ise hiçbir destek göremedim. Bırakın desteği, şahsımın linç edilmesine göz yumdular, adeta bundan da zevk aldılar.


Hayatımda hiç tanımadığım Ahmet Kekeç ismindeki bu namuslu adam bir yazı yazarak, doğru ya en hayırsever iş adamı Sedat Peker seçilmemeliydi, her dönemde bu ülkeye ihanet eden sözde beyaz yakalı olan şu isimler seçilmeliydi diye bir ironi yapmıştı. Namus sahibi, şeref sahibi bütün herkes bilir ki çocuklarımın rızkı olması gereken tüm parayı doğru olduğuna inandığım değerler uğrunda, hayır işlerinde kullandığım halde bu ödüle layık değilmişim diye şerefsizce ithamlara karşı maruz bırakıldım.


Birçok ruh fahişesi her olayda olduğu gibi güç sahibi tanıdıklarım tarafından yalnız bırakıldığımı gördüklerinde, bu sefer işi bitti, ona şöyle yapacaklar, böyle yapacaklar diye keyifle konuşmaya başladılar. Ben ise bu konuşmalara gülüp geçtim.


Çünkü böyle basit söylentiler için haddinden fazla üzülüp kahredersem, şu anda yaşadığım gibi gerçekten kötü günler geldiğinde mücadele edecek azmimin kalmayacağını öngörebiliyordum. Ancak şahsımı bitirmek için bana karşı bu adice oyunları oynayanlar ve bu oyunlarda beni yalnız bırakanlar şu gerçeği asla bilmiyorlardı.


Ben çocukken daima meltem rüzgârı eserken bir hamağın üzerinde latin müziği eşliğinde bir şeyler içmeyi hayal ederdim, ancak hayat bana çocukluğumdan itibaren hep acımasızca davrandı. Meltem rüzgârı hayal ederken daima kasırgalarla, fırtınalarla karşılaştım ve bu sayede de geleceğe dair tüm hayallerimi fırtınalara ve kasırgalara göre planladım.


Bana yaşattıkları bu zulümler karşısında yorulduğumu, pes edeceğimi düşünenlere de sadece şunu söylemek isterim. Sizin bana yapabileceğiniz en büyük kötülükler bunlardıysa, sizler adına planladığım misillemeler için bence siz şimdiden kendinize güvenlikli bir sığınak bularak içine girin. Sizlere yapacağım sürprizleri de sabırla bekleyin.BİR UMUTTUR YAŞAMAK


REİS SEDAT PEKER

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.