ZALİMLER ZULMETTİKÇE KADER ADALET DAĞITMAYA DEVAM EDECEKTİR.

ZALİMLER ZULMETTİKÇE KADER ADALET DAĞITMAYA DEVAM EDECEKTİR.

KIYMETLİ DOSTLARIM


GEBZE ilçemizde DOWN SENDROMLU kardeşlerimizin yapacakları gösterilere destek olmak amacıyla MURAT ÖZENÇ kardeşimin daveti üzerine destek amacıyla organizasyona iştirak ettim.


GEBZE HALKI'nın özellikle genç nüfusunun şahsıma göstermiş oldukları bu yoğun teveccühten dolayı kendilerine karşı her zaman minnettar kalacağımı özellikle belirtmek isterim.


KIYMETLİ DOSTLARIM, gençliğimin ilk yıllarından beri birçok düşmanı olan bir insanım. Düşmanlarım beni yok etmek için ellerinden geldiğince her yöntemi denediler. (terör örgütlerini adeta kiralayarak şahsımı öldürmeye çalıştılar ancak şu ana kadar bunu başaramadılar.)


Kan davası geçmişi olan ÜLKEMİZDEKİ büyük ailelerle beni çatıştırarak, bir kısmımızı cezaevine, bir kısmımızı mezara yollama planlarınıda ŞÜKÜRLER olsun ki şu ana kadar başaramadılar. (Fitneleri işe yaramadı)


Daha sonrasında uyuşturucu bağımlılarına şahsıma hakaret ettirip, bunun üzerine şahsımın da onları öldüreceğimi düşünüp,cezaevine girmem sayesinde kurtulacaklarını düşündüler. Ancak onlar sinir kontrolü ve kriz yönetimi konusunda gençliğimin ilk yıllarında ülkenin en iyi uzmanlarından almış olduğum eğitimden galiba haberdar değildiler.


Son günlerde uyguladıkları yeni taktikleri de cezaevinde fetö'den yatıp tahliye olmuş bazı sözde gazeteciler... 25 sene öncesi sözde benim tarafımdan mağdur edilmiş insanlar, icat ederek toplum içinde itibarımı düşürmeye çalışıyorlar.


KIYMETLİ DOSTLARIM, onlar bana haksızlık yaptıkça zulmettikçe YÜCE ALLAH'ım KADER dairesi çerçevesinde adalet dağıtmaya devam etti. Zenginlerin semtinde ,ya da gecekondu mahallelerinde arabadan inip açık alanda 15 dakika durmamız bulunduğumuz yerlerin kısa süre zarfında mini miting alanlarına dönüşmesine yeterli olmaktadır.


Evet zalimler, kalleşler, şahsıma zulmettikçe, kader de, adalet dağıtmaya devam edecektir.


TÜM İSLAM ALEMİNİN CUMASINI KUTLUYORUM


BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER


 

 

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.