DİN ADAMLARINA GÜVENMEYEN BİR TOPLUMA NASIL DÖNÜŞTÜK

DİN ADAMLARINA GÜVENMEYEN BİR TOPLUMA NASIL DÖNÜŞTÜK

DİN ADAMLARINA GÜVENMEYEN BİR TOPLUMA NASIL DÖNÜŞTÜK

Kıymetli dostlarım,

 

TÜRK sinemasının oluşmasındaki en büyük katkı sahiplerinden biri olan Sayın Türker İNANOĞLU’nu geçmiş olsun dileklerimi iletmek amacıyla ziyaret ettim.

 

Son günlerde Arap krallarının ve liderlerinin bizlere karşı yaptıkları ihanetler sinirimizi bozarken birçok konuda kendilerine destek olduğumuz Farsi İranlılar ise Suriye konusunda hemen mezhepçiliği ön plana çıkarıp yarı gizli bir şekilde aleyhimize diplomatik çalışmalar yapmaktalar. (Gerçekten içimden hepsinin yüzüne tükürmek geliyor.)

 

Diğer taraftan ise en çok güvenilmesi gereken kişilerin din adamları olması gerekirken güvenilirlikle ilgili yapılan son ankette sonuç %11 çıkmış. (Yani kimse din adamlarına güvenmiyor.)

 

Çaresiz kalan anne babaların yeni doğan bebeklerini güvenilir yer diye cami bahçesine terk ettikleri zamandan, insanların ayakkabılarının çalınmaması için ayakkabılarını caminin içine soktuğu zamana biz nasıl geldik? (Gerçekten artık hiçbir şeyi anlayamayacak duruma geldik.)

 

Bunun gibi yüzlerce kötü haberden sonra beyefendiliğin, adamlığın, alçak gönüllüğün simgesi sayılabilecek Türker İNANOĞLU'nun iyileşerek aramıza dönmesi, biriktirmiş olduğu yılların tecrübelerini bize aktarabilecek olması galiba son günlerin en güzel haberlerinden biriydi. (YÜCE ALLAH'ım kendisine sağlık versin, sıhhat versin.)

 

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

1
2
3
4
ÖNEÇIKARILAN