ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ BAŞKAN VE YÖNETİCİLERİNİN ASLA UNUTAMAYACAĞIM SÖZLERİ

ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ BAŞKAN VE YÖNETİCİLERİNİN ASLA UNUTAMAYACAĞIM SÖZLERİ

ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ BAŞKAN VE YÖNETİCİLERİNİN ASLA UNUTAMAYACAĞIM SÖZLERİ

Kıymetli Dostlarım,

İSTANBUL ŞEHİT AİLELERİ derneğinin başkanı ve aynı zamanda ŞEHİT kardeşi olan Sayın MAHİNUR SİBEL OKUMUŞ hanımefendi ve de yönetim kurulundaki arkadaşları ziyaretime gelerek, şahsıma ŞEHİT ve GAZİ aileleri için yaptığım çalışmalardan dolayı teşekkür plaketi verdiler.

Yaptıkları muhteşem çalışmaları bile anlatırken sıkılan bu değerli insanlara sizlerin huzurunda teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.

GAZİ ANNESİ olan AFET KÖMÜRCÜ ablamızın imtihanı çok büyük olmuş, asker evladının teröristler tarafından saldırıya uğradığını duyan GAZİ'MİZİN babası kalp krizi geçirip vefat etmiş, daha sonraki zamanda da GAZİ'MİZİN başka bir kardeşi beyin kanaması geçirerek vefat etmiştir.

Bu ablamızın şu sözleri beni çok etkiledi: Bana oğlumun kanlı elbiselerini ve botlarını teslim ettiler. O an neredeyse kendimden geçtim ve o kanlı kıyafetleri görünce "Ya ben de ölseydim oğluma kim bakacaktı?" sözü galiba bir ömür boyu hafızamdan silinmeyecektir!

ŞEHİT AİLELERİ DERNEK BAŞKANI ve diğer yöneticilerle beraber şahsımın en çok üzerinde durduğumuz konu "Fetö terör örgütü"nün devletin bir çok kurumunda tekrardan aktif duruma gelip yeniden oyun kurucu gücünü kazandıkları oldu.

Şükürler olsun ki hepimiz söz verdik. Biz sağken bu ülkeyi onlara asla teslim etmeyeceğiz!

BİR UMUTTUR YAŞAMAK REİS SEDAT PEKER

1
2
3
4
5
6
ÖNEÇIKARILAN