TÜRK BEKLENENDİR! ŞİMDİ SIRA KUZEY SURİYE'DE

TÜRK BEKLENENDİR! ŞİMDİ SIRA KUZEY SURİYE'DE

TÜRK BEKLENENDİR! ŞİMDİ SIRA KUZEY SURİYE'DE

Kıymetli dostlarım, Ata yadigarı olan bu güzel toprakların üzerinde kurulan Karadağ Devleti’ni ziyaret ederken unutamayacağım bazı anlar yaşadım. ULAŞTIRMA BAKANI SAYIN OSMAN NURKOVİC’in hoşgeldiniz demek amacıyla kaldığımız otele çay içmek için uğraması bu anlardan bir tanesiydi. (Sağ olsun, var olsun.)

Ülkenin %40'ını Karadağlılar %40’ını Sırplar oluşturduğu için nüfusun %20'sine sahip olan Boşnak Partisi Karadağ ülkesinde kilit parti durumunda. Boşnak partisi genel başkanı aynı zamanda da başbakan yardımcısı olan SAYIN RAFET HUSOVİÇ başbakanlık binasındaki sohbetimizin en başında bana şunu söylemişti

OSMANLI yıkıldıktan sonra biz 100 sene boyunca burada yalnız kaldık. Bize hiç kimse uğramadı. Ancak geçmiş yıllarda MİT MÜSTEŞARI SAYIN HAKAN FİDAN'ın ve SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'ın ilk olarak ziyarete geldiklerini anlattı ve bu ziyaretlerin kendileri için manen ne kadar değerli olduğundan bahsetti.

Kıymetli dostlarım, TÜM İSLAM COĞRAFYASINDA TÜRK BEKLENENDİR. Şimdi de pyd terör örgütü tarafından zulüm gören Kuzey Suriye'deki KÜRT ve ARAP halklarının beklediğidir. (ÇÜNKÜ TÜRK İSLAM’ın KILICIDIR!)

Şanlı Askerimize, istihbaratımıza ve de polislerimize gazalarının şimdiden MÜBAREK olmasını diliyorum. TÜRK MİLLETİ’nin her şeyiyle kendilerinin yanında olduğunu da bir an için bile unutmamalarını diliyorum.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK REİS SEDAT PEKER

1
2
3
4
5
6
7
8
9
ÖNEÇIKARILAN